Болмасаң да ұқсап бақ, бір ғалымды көрсеңіз.
Ондай болмақ қайда деп, айтпа ғылым сүйсеңіз.

Қысқа мерзімді жоспар Алгебра 10 сынып

Қысқа мерзімді жоспар   Алгебра  10 сынып (12-жылдық білім беруге негізделген эксперимент сыныбы)

Сабақ тақырыбы: Иррационал теңдеулер

Сабақ мақсаты: Оқушыларды иррационал теңдеу ұғымымен таныстыру; қарапайым иррационал теңдеулерді шешу біліктілігін қалыптастыру

Күтілетін нәтиже: Иррационал теңдеулерді шешу әдістерін топта талқылау арқылы үйренеді, иррационал теңдеулерді графиктік тәсілмен шешу әдістерін өздері зерттеп, шығарады

Сілтеме: Мемлекеттік білім стандарты, 10-сынып алгебра оқулығы, дидактикалық материалдар

Қолданылған әдіс-тәсілдер: Бірлескен оқу, диалогтық оқу, АКТ ны қолдану, сын тұрғысынан ойлауды дамыту,оқыту мен оқуды бағалау

Сабақ барысы:

Эмоциялық жағымды ахуал қалыптастыру, әр оқушының сабаққа деген өзіндік қатынасын анықтау

Оқушыларды сабаққа бейімдеу үшін, психологиялық тұрғыдан  дайындау үшін «Бәрі өз қолыңда» бейнефильмі көрсетіледі. Бүгін таңертең естіген жақсы сөздері сұралады. Тақтаға үш сөз жазылып, оқушылар үшке дейін санап үш топқа бөлінеді. Бүгінгі сабақта бір бірімізге сәттілік тілеу үшін бір бірімізге сыйлық сыйлайық, әрбір топ келесі топқа бір заттың суретін салып сыйлайды.Критериальды бағалауға арналған дескрипторлар берілген кестелер таратылады

Блумм таксономиясы бойынша:

Білу

loading...

Балалар! Біздің бүгінгі тақырыбымыз «Иррационал теңдеулер» деп аталатынын білеміз. Осы иррационал деген ұғым бізге таныспа?

Түсіну

Ал, енді бүгінгі тақырыбымыз «Иррационал теңдеулер» Бұл тақырыпты ашу өздеріңе жүктеледі. Өткен сабақта үйден осы тақырыпты жақсылап оқып, шамаларың жеткенше түсініп келуді тапсырғанмын.Мен қазір әрбір топқа тақырыпты бөліп беремін, өздерің бір бірлеріңнің пікірлеріңді ортаға салып тақырыпты қорытып шығарыңдар және төмендегі мысалдар арқылы түсінгендіктеріңді дәлелдеңдер

algebra

 

algebra1

Сергіту сәті

Әрбір оқушы бір парақ қағаз алып  төбесіне қойып, көршісіне қарап отырып көршісінің суретін салады

 

Рефлексия

Бағалау

Эдвард де Бононың «Алты қалпақ» әдісімен сабақты бағалау, дескрипторлар арқылы оқушылар өздерін бағалайды

algebra2

 

 


KORNEKILKIKTERS PORTFOLIO-KAZAKHSHA

комментариев 6 Пікір қосу

  • жақсы

  • Жаксы , талабына нур жаусын!

  • өте керемет . Табысты болсын жылыныз

  • Өте жақсы

  • Өте тамаша, жақсы ойластырылған

  • өте жақсы

Пікір қалдыру

Мақалаға байланысты пікіріңізді жазыңыз сұрағыңыз болса мына сілтемені басыңыз!

*

code

Үздіктер cайтындағы мақалаларды басқа сайттарға жариялағанда Үздіктер сайтына ашық кері сілтеме қойылуы тиіс! Сайтта жарияланған мақалалардың мазмұнына мақала авторлары жауапты © 2013 - 2016